• Kõik on aktsepteeritud, igalpool

    Mitmekülgne ja kaasav töökoht, mis tekitab kogukonna tunnet

Alfred F. Kelly, C.E.O. of Visa

Igaüks on oluline


Igaühel on oma lugu

Universaalne aktsepteerimine kõigi jaoks, kõikjal, pole mitte ainult meie brändilubadus, vaid ka meie ettevõttekultuuri alus. Edendame tahtliku kaasamise kultuuri, et luua töökohal seotuse tunnet, toetada mõtte-, kultuuri- ja elustiili mitmekesisust. Teeme koostööd lõbusal, tähendusrikkal ja inspireerival viisil. Tutvuge nelja töötajaga, kes muudavad meie Visa peret.

Töötajate ressursirühmad

Võite koheselt meie kogukonna liikmeks saada, kui liitute töötajate ressursside rühmaga (ERG) ning mitmekesisuse ja kaasamise peatükkidega kogu maailmas. ERG-d on vaid üks viis teie ühendamiseks nendega, kes jagavad teie kultuuripärandit, elustiili või eesmärki. Need rühmad aitavad paremini mõista meie töötajate tugevaid külgi, talenti ja panust.

Kõik õpivad ja arenevad

Teie kogemus Visaga on midagi enamat kui lihtsalt teie igapäevane töö; see on täidetud uute õppimis- ja arenemisvõimalustega, põnevate projektidega, mida ette võtta, ja võimaldab luua sidemeid inimestega, kes hoolivad teie karjääri edendamisest tasemele, kuhu julgete minna. Oleme väikese jalajäljega ettevõte, kus teie mõju on eksponentsiaalne – õppimine ja uute oskuste omandamine tööl on enesestmõistetav.

Igaüks kogeb elu

Me mõistame, et elu teeb oma korrektiivid. Hindame inimest tervikuna ja soovime, et tunneksite end tasakaalus õigete prioriteetidega.

Igaüks avaldab mõju


Kõik vastutavad


Kõik on ühendatud

Meie pühendunud mitmekesisuse värbamismeeskond on tihedalt seotud oluliste võrgustikega – organisatsioonide ja ülikoolidega, mis on suunatud üliõpilastele ja spetsialistidele, naistele ja etnilistele vähemustele. Otsime aktiivselt mitmekesist kogukonna raputajaid, teerajajaid ja riskivõtjad, kes on lummatud uuest tehnoloogiast, mis muudab elusid ja kes soovivad saada volitust äritegevuse muutmiseks kogu maailmas. Siin on vaid mõned organisatsioonid, millega oleme seotud:

Visa poolt tunnustatud

Anita Borg logo.
Human Rights Campaign logo.
Bloomberg logo.

#LifeAtVisa

Jälgige meid Instagramis ja avastage oma Everywhere.

Liituge Visa meeskonnaga juba täna

Otsime alati tipptalente.