Maksa niimoodi Google Pay abil

Google Pay on kiire ja paindlik viis maksta Visa kaardiga kauplustes ja internetis. Sul on samad eelised ja ostukaitse nagu Visa kaardiga maksmisel.

Google Pay toimib Androidi seadmetes, millele on Lollipop 5.0 või uuem operatsioonisüsteem. Saad ühendada oma Visa kaardi Google Pay äpi teenustega.

Laadi alla äpp


Kindlus, turvalisus ja hüved

Osta kauplustes turvaliselt

Kui kasutad oma telefoni kauplustes maksmisel, ei saada Google Pay koos maksega su krediit- või pangakaardi numbreid. Selle asemel kasutatakse virtuaalset kontonumbrit, nii et su kaardiandmed on turvatud.

Rahu ja kindlus

Kui kaotad oma telefoni või see varastatakse, võid selle lukustada ja kustutada andmed rakenduse Find My Device abil.

Samasugune turvalisus

Kui kasutad oma Visa kaarti Google Pay'ga, on sul täpselt samad eelised ja kaitse nagu siis, kui sa oma kaarti tavapäraselt kasutad.


Nii see toimib

Kiire, turvaline ja paindlik.

Laadi äpp alla

Laadi alla Google Pay äpp Google Play poest või vaata, kas see on juba sinu seadmesse paigaldatud.

Lisa oma Visa kaart

Niisama lihtne on ka oma kaarti Google Pay äpi abil pildistada.

Soorita ost

Maksa Google Pay'ga kaupluses või internetis. Otsi kontaktivabade maksete sümbolit või Google Pay logo.

Kus Google Pay'd kasutada saab?

Saad maksta ka internetis ja äppides, kus on Google Pay sümbol. Saad kasutada Google Payd nii Eestis kui ka igal pool välismaal, kus aktseptitakse kontaktivabu makseid. Makse sooritamiseks otsi sellist sümbolit.

Millised pangad pakuvad Googe Pay teenust?

Eri pankadel on erinevad pakkumised. Küsi oma pangast, millised on konkreetselt nende pakkumised.

Küsimused ja vastused.

Vastused kõige tavalisematele küsimustele.

Saad juba praegu maksta Google Pay'ga äppides ja veebilehtedel, kus näed vastavat logo. Võid kasutada Google Pay'd ka kauplustes, kus võetakse vastu kontaktivabu makseid.
Kaardimakse infot sisaldava unikaalse virtuaalse kontonumbri loomisel ei näidata kaardiomaniku nime ega täielikke kaardiandmeid äppides ja neid ei jagata kunagi kaupmehega. Google säilitab kasutaja makseinfo turvalistes serverites ja krüptib selle SSL (secure socket layer) tehnoloogia abil. Kui kasutaja kaotab oma telefoni või kui see varastatakse, suudab turvasüsteem seadme hõlpsasti leida, sulgeda ja kustutada Android Device Manageri abil. Google Pay kasutamiseks on vaja, et lood oma Androidi seadmele turvalise seadmelukustuse, milleks võib olla PIN-kood, salasõna või muster.
Võid lugeda Google'i blogi aadressil https://blog.google/topics/shopping-payments/ uuenduste kohta või külastada Google'i tugikeskust aadressil support.google.com/androidpay.