Maksa Visaga oma iPhone'is.

Visa koos Apple Pay'ga lubab sul hõlpsalt kasutada oma seadmeid nagu iPhone või Apple Watch Visa kaardiga maksmiseks.

Apple Pay kasutab kontaktivaba maksetehnoloogiat ja turbelahendust, mis teeb selle kasutamise lihtsaks ja turvaliseks. Apple Pay toimib sellistes seadmetes nagu iPhone, Apple Watch, iPad ja Mac.

Touch-ID kombineerituna Visa kõrgetasemeliste turbelahendustega kaitseb alati su kaardiandmeid. Registreeri oma Visa kaart ning saad hakata hõlpsalt maksma Visaga Apple Pay's. Maksa, hoides oma iPhone'i kontaktivaba makseterminali juures; hoides sõrme Touch-ID nupul, on sul võimalik maksta ka äppides.

Alati lihtne

Alustamine on lihtne. Lisad oma Visa kaardi iPhone'i äpile "Wallet". Seda saab teha mitmel moel. Kui su Visa kaart on ühendatud su iTunesi kontoga, ava rahakoti äpp, sisesta Visa kaardi turvakood ja toimi vastavalt juhistele. Võid lisada kaardi ka käsitsi, skännides selle iSight-kaamera abil. Kui kasutad Apple Watchi, ava oma iPhone'is äpp "Wallet" ning ühenda see Apple Pay ja oma Visa kaardiga.

Alati kiire

Apple Pay'ga maksmine on kiire ja lihtne. Hoia oma seadet makseterminali juures ja sõrme Touch-ID peal. Piiks kinnitab, et makse on sooritatud. Kui kasutad Apple Watchi, topeltklõpsa küljenupul ja hoia ekraani kaardilugeja kohal. Kui soovid osta äpis, toimi vastavalt juhistele ja kinnita makse Touch-ID kaudu.

Alati turvaline

Kasutamine on lihtne ja turvaline. Visa uuenduslik tokeniseerimissüsteem tagab sulle kindlustunde, et su kaardiandmed on kaitstud. Sinu kaardinumber asendatakse maksetehingus juhusliku numbriga, mis võimaldab sul sooritada turvalisi makseid nii, et su isiku- ja kaardiandmed on kaitstud.

Kus ma saan kasutada Apple Pay makseviisi?

Saad kasutada Apple Pay'd igal pool, nii Eestis kui ka välismaal, kus aktseptitakse kontaktivabu makseid. Makse sooritamiseks otsi sellist sümbolit.

Millised pangad pakuvad Apple Pay teenust?

Eri pankadel on erinevad pakkumised. Küsi oma pangast, millised on konkreetselt nende pakkumised.

Visa ja Apple Pay: küsimused ja vastused

Alustamiseks ava oma iPhone'is või iPadis äpp "Wallet" ja lisa uus Visa kaart või ühenda see oma iTunesi kontoga, sisestades turvakoodi. Kui soovid lisada uut kaarti, saad seda teha käsitsi või kasutada iSighti kaamerat, et salvestada oma kaardiinfo.

Pane tähele, et Apple Watchis ei aktiveerita Apple Pay'd "Walleti" abil. Selle asemel ühenda oma Visa kaart Apple Watchi äpi abil oma iPhone'is. Saad märguande, kui kaart on aktiveeritud.
Apple Pay toimib seadmes iPhone 6 või uuemates mudelites, kui soovite maksta kauplustes, äppides ja internetipoodides; toimib Apple Watchis kauplustes ja äppides makstes; seadmetes iPad Pro, iPad Air 2 ja iPad mini 3 või uuemates versioonides, kui soovite maksta äppides ja internetipoodides; Mac-arvutis Safaris, kui Apple Pay on aktiveeritud iPhone 6 või uuema seadmega või Apple Watchi ja MacBook Pro abil.
Saad kasutada Apple Pay'd nii Eestis kui ka välismaal igal pool, kus võetakse vastu kontaktivabu makseid. Makse sooritamiseks otsi sellist sümbolit: Saad maksta Apple Pay abil ka paljudes äppides ja internetipoodides.
Kaupluses
Et kaupluses iPhone'iga maksta, hoia oma telefoni makseterminali juures ja aseta sõrm Touch-ID nupule. Kui makse on sooritatud, kostub piiks, tunned kerget vibratsiooni ja näed ekraanil kinnitust. Et kaupluses Apple Watchi abil makset sooritada, topeltklõpsa küljenupul ja hoia seejärel oma Apple Watchi makseterminali kohal. Kui makse on sooritatud, kostab piiks, tunned kerget vibratsiooni ja näed ekraanil kinnitust.

Äpis
Et sooritada makseid äppides, pead valima makseviisiks Apple Pay ja kinnitama ostu Touch-ID abil.
Visa kontaktivabad maksed kasutavad iPhone'i ja Apple Watchi puhul tokeniseerimist ja turbefunktsioone, mis muudavad maksmise turvaliseks ja lihtsaks.

Tokeniseerimissüsteem Apple Pay's
Kui registreerid oma Visa kaardi, sh kaardi numbri Apple Pay's, asendatakse su kaardi number seadme numbriga, mis salvestatakse sinu seadmes. See võimaldab teha Apple Pay abil turvalisi makseid nii, et sinu tegelikud kaardinumbrid ei ole näha. Sinu kaardiandmed salvestatakse turvaliselt su telefonis, neid ei jagata teiste teenuste ega Apple'i serveritega ja loomulikult ei edastata neid ka edasimüüjatele.

Visa payWave mobiiltelefonidele
Visa payWave'i mobiiltelefonide tarkvara toimib koos Secure Elementiga (kiip iPhone'i ja Apple Watchi jaoks) mis võimaldab dünaamiliste ja turvaliste koodide loomist maksete tegemisel. Koodid krüptitakse ja need on tehingupõhised. See kaitseb sind kui kasutajat. Touch-ID
Apple Touch-ID on mugav kasutada, sest sa kinnitad ostu oma sõrmejäljega otse Apple Pay's. iPhone'i puhul on vaja ainult nupuvajutust.
Jah! Apple Pay'd saab kasutada igal pool, kus näed makseterminalil sellist sümbolit.
Kontaktivabade maksete sooritamiseks Apple Pay abil ei ole sul ostu hetkel internetiühendust vaja – aga sa pead olema mobiilandmeside klient. Räägi oma operaatoriga võimalikest lisakuludest, mis võivad tekkida näiteks seoses teenuse kasutamisega välismaal.
Tänu unikaalse seadmenumbri kasutamisele (tokeniseerimine) maksete haldamisel ei jaga sa kunagi oma kaardiandmeid, kui ostad Apple Pay abil. See vähendab pettuste ohtu, sest maksete tegemisel kasutatakse seadme numbrit ja tehingupõhist koodi. Sinu kaardiandmeid ei näidata kunagi kaupmehele ja neid ei salvestata Apple'i serverites. Kui su seade varastatakse või see kaob, saad kasutada funktsiooni "Leia mu iPhone", et telefon kiiresti kadunuks märkida. Saad hõlpsalt kustutada kõik maksekaardiga seotud andmed, logides sisse iCloud.com'is ja teha "Seadetes" vastavad muudatused. Nii kaardi number kui ka sinu identiteet on kaitstud ja sa ei pea Visa kaarti vahetama.
Kui teed kontaktivabu makseid oma iPhone'i või Apple Watchiga, järgi makseterminali juhiseid ja kinnita makse nupuvajutusega. See toimib samamoodi nagu Visa kaardiga maksmine, kuid selle asemel kasutad sa iPhone'i ja Apple Watchi NFC-tehnoloogiat. Sinu seadmesse salvestatud unikaalne seadme number kantakse üle makseterminali, kus dünaamiline krüptitud kood makse kinnitab.
Seadme number, mis on üks Apple Pay funktsioonidest, ühendatakse sinu Visa kaardi ja pangaga. Saad kerge vaevaga jälgida kõiki oma makseid Apple Pay või mõne sinu panga pakutava teenuse kaudu. Oma rahakoti-äpis saad näiteks vaadata nimekirja kõikidest maksetest, mille sooritamisel on kasutatud Apple Pay'd.
Loomulikult. Seda on sinu rahakoti-äpi abil iPhone'is, iPadis või Apple Watchis lihtne teha. Kui eemaldad kaardinumbri, kaob seadmest ka unikaalne seadme number. Saad edaspidi makseid teha oma Visa kaardiga.
Kõik poed, kus on kontaktivaba makseterminal, saavad juba praegu Apple Pay makseid vastu võtta. Nad ei pea terminale vahetama ega üldse midagi tegema, sest Apple kasutab Visa mobiilseid makseid. Kui sul kaupluseomanikuna ei ole veel oma poes terminali, mis aktseptib kontaktivabu makseid, saab su piirkondlik makseterminalide müüja sind aidata. Kui tahad arendajana kasutada Apple PayTM'i iOS-i äpis, võid integreerida funktsioonid Apple SDK abil. Lisainfo: https://developer.apple.com/apple-pay/.

Apple, Apple' logo Apple Pay, Touch ID, iPhone, iPad, Apple Watch, iTunes, iSight ja Passbook on Apple Inc. kaubamärgid, registreeritud USAs ja teistes riikides. The Contactless Symbol on EMVCo, LLC kaubamärk, registreeritud Ühendkuningriigis, USAs ja teistes riikides üle kogu maailma.