Viipa Visaga. Kiiresti, lihtsalt ja turvaliselt

Kiire. Lihtne. Turvaline

Visa kaardiga viipamine on kiire, lihtne ja niisama turvaline kui tavaline kaardimakse. Viipa oma kaardi või mobiiltelefoniga kaarditerminali juures, kui ostad lõunaeinet, maksad kohvitopsi või võileiva eest mängu poolajal. Valmis!

See toimib nii

Kontaktivaba makse toimib kõikide kaartidega, millel on kontaktivabade maksete sümbol. Selle asemel, et pista kaart terminali ja sisestada PIN-kood, maksad sa, hoides kaarti kontaktivaba sümboli juures. Viipamine on kiire ja lihtne makseviis.

Mille eest saab Visaga viibates maksta?
Väga paljude asjade eest

Icon of paying with contactless card
Icon of a coffee cup
Icon of a book
Icon of a burger
Icon of weightlifting weights
Icon of a ticket
Icon of a taxi
Icon of a price tag

Icon of a present
Icon for safety

Icon of a Visa shield

Turvalised maksed

Kui maksad Visaga, saab iga tehing ühekordse koodi, mis kaitseb su infot. Et tagada sinu turvalisus, pead üle 50-euroste ostude puhul kinnitama ostu PIN-koodiga või toimima mobiilis kuvatavate juhendite järgi. Et makse läheks läbi, peab su kontaktivaba seade olema maksimaalselt 5 cm kaugusel kontaktivaba makse sümbolist. Seega ei saa sa kogemata makset sooritada, isegi kui juhtumisi kaks korda viipad. Ka siis võetakse raha ainult üks kord.
Icon of searching a mobile
Icon of a protected mobile

Icon of a spinning world

Kus saab maksta

Visa kaardiga saab maksta rohkem kui 44 miljonis kohas üle kogu maailma. Paljud nendest kohtadest aktseptivad ka kontaktivabu makseid. Selliseid kohti lisandub iga päevaga. Kontaktivaba makse sooritamiseks otsi vastavat sümbolit.
Icon of a transfer on mobile
Icon of booking holiday via mobile
Icon of a book